Fender Custom Shop

 

 
 
Fender Custom Shop 1987 yılında bir amaçla kuruldu; size rüyalarınızın gitarını sunabilmek. Ferrari arabalar alemi için ne ifade ediyor ise, Fender Custom Shop gitarları da gitar alemi için aynı şeyi ifade ediyor. Corona, California’da bulunan Custom Shop’un yetenekli ustaları dünya çapında nam salmış ustalardır. Her ne yapıyorlarsa yapsınlar, en iyisini yapıyorlar. En iyisinden kastımız ise dünyanın en iyisidir.
 
Fender Custom Shop gitarları yıllarıdır birçok gitar virtüözü tarafından kullanılmıştır. Birkaçını saymak gerekirse ilk akla gelecekler Eric Clapton, Jeff Beck, Robert Cray, David Gilmour olacaktır. Ve tabi saymakla bitmeyecek diğer ustalar…Mike Eldred, Custom Shop Satış ve Pazarlama Müdürü, bakın ne diyor: “Sizin gitarınız da Eric Clapton’un gitarının yapıldığı fabrikada aynı kişi tarafından yapılabilir. Bizim yaptığımız şeyi dünyada başka kimse yapamaz”.Bu fabrikada çalışanlar yok, bu fabrikada bir aile var. En eskiler ve en yeniler kocaman bir Fender ailesi oluşturuyorlar. Herbie Gastelum ya da Abigail Ybarra gibi efsaneler hala Fender Custom Shop’ta sizler için çalışmaya devam ediyorlar. Kuruluşunda da oradaydılar, hala oradalar, siz seçkin gitaristlere en iyisini sunabilmek için…
 
Siz de bütün bu muhteşem gitarlara kavuşabilirsiniz. Tune-L olarak size, istediğiniz Fender Custom Shop gitarları ulaştırıyoruz. Fender Türkiye Distribütörü olarak sizin en iyiye, en farklıya, eşi benzeri olmayana sahip olmanızı arzuluyoruz. İstediğiniz lütiye, sizin için, istediğiniz gibi bir gitar hazırlamak için bekliyor. Siz hazır olduğunuz zaman, biz de hazırız.