• Fender
  • Squier
  • Gretsch
  • Jackson
  • Charvel
  • EVH
  • Groove Tubes
Anasayfa / Fender / Fender Elektro Gitarlar / Fender AM PRO JAGUAR RW CAR
Fender AM PRO JAGUAR RW CAR
Model #: 0114010709
Fender AM PRO JAGUAR RW CAR

Fender AM PRO JAGUAR RW CAR Fender AM PRO JAGUAR RW CAR Fender AM PRO JAGUAR RW CAR Fender AM PRO JAGUAR RW CAR Fender AM PRO JAGUAR RW CAR

Ürün Kodu : 0114010709
Tavsiye Edilen Perakende Satış Fiyatı
2.051,00
Fender American Pro Jaguar Gülağacı Klavye Candy Apple Red Elektro Gitar

Krom, plastik ve ahşabın özel karışımı, göz alıcı ve maceraperest tasarımımız Jaguar gitar, eğri ama lezzetli estetiği ve eşsiz sesi sayesinde 70’lerden bugüne “underground” gitaristlerin sevgilisi oldu. 1962 yılında piyasaya çıktığında gitar teknolojisinin zirvesinde iken, zaman (ve teknoloji) ilerledi ve Jaguar, bugünün gitaristleri için modern özellikler ve malzemelerle güncellendi. Sonuç mu? American Professional Jaguar— ısırabilen, tehlikeli bir enstrüman!

Michael Frank tarafından tasarlanan yepyeni V-Mod Jaguar manyetikleri, gitarın ses yelpazesini yumruk gibi orta frekanslar ve netlik sağlayarak sıcak ve eski tonlara dayanan bir ses ile genişletiyor. Tonunuzu tüm yüceliğiyle duyuran yeni treble-bleed devresi sayesinde ses düğmenizi ayarlarken tizlerinizin tüm netliğini koruyabileceksiniz. Yeni modern "Derin C” şekilli sap profili avucunuzda dosdoğru hissedilirken ince-yüksek perdeler kusursuzca bend yapmayı ve mükemmel entonasyonlu akorları basmayı kolaylaştırıyor. Geliştirilmiş tremolo’da vidalanan kol ve köprüde pirinç Mustang eşikleri ile tellerin daha iyi sabitlenmesini sağlarken tonunuza süslü sesler ekliyor.
 
Dün ve bugünün en iyisi, American Professional Jaguar, Fender’den gelen elektrikli ilhamın en yeni şekli. Öne çıkın ve bu efsane üzerindeki hakkınızı iddia edin!