• Fender
  • Squier
  • Gretsch
  • Jackson
  • Charvel
  • EVH
  • Groove Tubes
Anasayfa / Fender / Fender Elektro Gitarlar / Fender AM PRO STRAT RW SNG
Fender AM PRO STRAT RW SNG
Model #: 0113010748
Fender AM PRO STRAT RW SNG

Fender AM PRO STRAT RW SNG Fender AM PRO STRAT RW SNG Fender AM PRO STRAT RW SNG Fender AM PRO STRAT RW SNG Fender AM PRO STRAT RW SNG

Ürün Kodu : 0113010748
Tavsiye Edilen Perakende Satış Fiyatı
1.874,00
Fender American Pro Stratocaster Gülağacı Klavye Sonic Gray Elektro Gitar

Sıkça taklit edilip asla geçilemeyen Stratocaster dünyanın tartışmasız en sevilen elektro gitarıdır. 1954’de ilk çıktığından beri müzik dünyasını elektriklendiren Stratocaster’ın doğal ve çok yönlü sesi onu istisnai gitar tonlarının temel ölçütü haline getirdi. American Professional Stratocaster, klasik tasarımın yeniden bir yorumlanışı değil, özgün ve hakiki modelin günümüz müzisyenleri için evrimleşmiş halidir.

Çıktığı günden itibaren müzik efsanelerinin tercihi olan Stratocaster, rock’n roll’dan elektronik dans müziği ve arasındaki her türden müzikal harekete güç katarak, çalım hissi ve tonu ile dünyayı ateşe verdi. Sizin ellerinizde bu Strat, sizi yeni yollar ile kendinizi ifade etmeye davet ederek müziğinizin yaratıcı derinliklerinde rehberlik etmeye hazır. 

Manyetik üstadı Tim Shaw’ın geliştirdiği yepyeni V-Mod single manyetikler, bulunacakları pozisyona göre özel olarak tonlandılar ve hakiki Fender ses DNA’sına sahip güçlü ve dengeli ton elde etmek için dikkatlice seçilmiş alnico mıknatıs tipleri karışımı ile tasarlandılar. Tonunuzu tüm yüceliğiyle duyuran yeni treble-bleed devresi sayesinde ses düğmenizi ayarlarken tizlerinizin tüm netliğini koruyabileceksiniz. Yeni modern "Derin C” şekilli sap profili avucunuzda dosdoğru hissedilirken ince-yüksek perdeler kusursuzca bend yapmayı ve mükemmel entonasyonlu akorları basmayı kolaylaştırıyor.

Dün ve bugünün en iyisi, American Professional Stratocaster, Fender’den gelen elektrikli ilhamın en yeni şekli. Öne çıkın ve bu efsane üzerindeki hakkınızı iddia edin!