• Fender
  • Squier
  • Gretsch
  • Jackson
  • Charvel
  • EVH
  • Groove Tubes
Anasayfa / Fender / Fender Ses Sistemleri / Fender PureSonic Premium Wireless Earbuds
Fender PureSonic Premium Wireless Earbuds
Model #: 6889001000
Fender PureSonic Premium Wireless Earbuds

Fender PureSonic Premium Wireless Earbuds Fender PureSonic Premium Wireless Earbuds Fender PureSonic Premium Wireless Earbuds Fender PureSonic Premium Wireless Earbuds Fender PureSonic Premium Wireless Earbuds

Ürün Kodu : 6889001000
Tavsiye Edilen Perakende Satış Fiyatı
158,00
Fender PureSonic Premium Wireless Earbuds

Fender PureSonic Premium Wireless Earbuds
Egzersiz ve rutininiz için bir Bluetooth kulaklık arıyorsanız, günlük, işe gidip gelirken ya da sadece favori parçalarınızın keyfini çıkarmak için, Fender'in PureSonic ™ Premium kablosuz kulaklıkları size dinamik ve yüksek kaliteli bir ses sağlar. Pro serisi kulak içi monitörlerimizden bir tasarım ipucu olarak, ergonomik olarak tasarlanmış kulaklık başlıkları, hafifliği ve rahatlığıyla herkes için özel bir uyum sunar. Şekillendirilebilir kulak tıkaçları, yorucu aktiviteler sırasında her şeyi yerinde tutan ekstra tutma gücü sağlar. USB ile şarj edilebilir pil, şarj başına 6 saate kadar kullanım sağlar, bu yüzden PureSonic ™ Premium kablosuz kulaklıklar, hareket halindeyken de yaşam tarzınıza kolayca ayak uydurur.

Premium Kablosuz Bluetooth Kulaklıklar ve yankı önleyici mikrofon

IPX4 su sıçramalarına karşı korumalı, ergonomik ve kancalı kulaklıklar

Dijital asistan

Yüksek verimli 9.25mm dinamik sürücüler

6 saate kadar oynatma özelliğine sahip USB şarj edilebilir pil

Yüksek kaliteli aptX ve AAC kablosuz ses codec'i

 

Bluetooth Özgürlüğü

Bluetooth bağlantısıyla, müzik dinlemek veya telefon araması yapmak istediğinizde, yönetilmesi zor olan kulaklık kablolarıyla telefona bağlı kalmanız gerekmez. USB şarj edilebilir pil ile 6 saate kadar çalma ve şarj esnasında kullanım sağlar.

 

Yüksek Kalite Ses

Yüksek verimli 9.25mm dinamik mikro sürücüler ve aptX codec desteği ile, PureSonic BT kulaklıklarınızı her kullandığınızda net, yüksek kaliteli Bluetooth kablosuz sesin keyfini çıkarabilirsiniz. Dahili mikrofonun yankı önleme teknolojisi, telefon görüşmeleri sırasında sesinizin kristal netliğinde olmasını sağlar.

 

Ergonomik Tasarım

Fender'in kablolu kulak içi monitörlerinin kanıtlanmış rahatlığından esinlenilmiş olan kulakiçi kulaklıklar, neredeyse her kulağa en üst düzeyde rahatlık sağlayacak şekilde ve ergonomik olarak tasarlanmış hafif ve sağlam bir gövdeye sahiptir. Aynı zamanda, kulak kancaları sayesinde zorlu ve yorucu aktiviteler sırasında bile çok rahat ve güvenilir bir şekilde kullanım sağlar.