• Fender
  • Squier
  • Gretsch
  • Jackson
  • Charvel
  • EVH
  • Groove Tubes
Anasayfa / Fender / Fender Elektro Gitarlar / Fender AM ORIG 60S JAGUAR RW CAR
Fender AM ORIG 60S JAGUAR RW CAR
Model #: 0110160809
Fender AM ORIG 60S JAGUAR RW CAR

Fender AM ORIG 60S JAGUAR RW CAR Fender AM ORIG 60S JAGUAR RW CAR Fender AM ORIG 60S JAGUAR RW CAR Fender AM ORIG 60S JAGUAR RW CAR Fender AM ORIG 60S JAGUAR RW CAR

Ürün Kodu : 0110160809
Tavsiye Edilen Perakende Satış Fiyatı
2.074,00
Fender American Original '60s Jaguar® Gülağacı Klavye Candy Apple Red Elektro Gitar

YENİLENEN KLASİK TASARIM
Özgünlük, daha iyinin arayışında normali reddeder ve Fender mirasının bir parçası olarak American Original serisinde yaşar. En ikonik enstrümanlarımızın bu “Onyılın En İyisi” versiyonları, modern gitarist için daha da çalınabilir olmak için güncellendi.

YILLARA UYGUN MANYETİKLER
American Original enstrümanları, özel model yıllarının gerçek sesi ve performansını vermek üzere ve özel olarak tonlanarak üretilmiş manyetiklere sahipler. Eski tip Fender tonunu yeniden yaratmak için döneme uygun üretim teknikleri ve malzemeleri kullandık.

DÖNEME ÖZEL SAP PROFİLLERİ
Sapların her kıvrımı ve çizgisi tarihi orijinallere sadıktır. Klavyeleri eski tarz bir çalma hissiyatı için yontulmuş saplara tutturmak için o dönemlere ait teknikleri bile kullandık. Saplar herhangi çalım tarzı için uygun ve rahattır.

NİTROSELÜLÖZ VERNİK
American Original enstrümanlarında orijinal dönem Fender elektro gitar boyalarının en muhteşemlerinden biri olan vernik kullanılmıştır. Böylece ahşap doğal olarak “nefes” alarak güçlü tınlar ve farklı ve cazip bir biçimde eskir.

- Parlak cilaya sahip Akçaağaç gövde
- İki farklı Pure Vintage ’63 single-coil Jaguar manyetik
- İnce “60s C” sap profili ve 9.5” çapında klavye
- Lead/Rhythm circuit ve bas kesim “Strangle” Switch

- Vintage tarzında Hardcase